Obserwatorzy

piątek

Wyróżnienie :))

*****
**
*
Jestem taka szczęśliwa ..... Wczoraj spotkały mnie dwie niespodzianki jedna z nich było wyróznienie które dostałam od Niki   z bloga  Moje anielskie inspiracje za którą bardzo dziękuje , a druga niespodzianką był to prezent od mojego męża :))  Jest to nowa maszyno - hafciarka firmy brother którą bardzo chciałam mieć ...........
Jestem taka szczęśliwa że na buzi od wczoraj mam cały czas banana :)) chodzę po domu i łapie się na tym że uśmiecham się sama do siebie :))) a niech tam !!! Czasem warto głupio wyglądać, chodzić z bananem na buzi dla takich własnie chwil  :)))
....
 .......  Według zasad muszę nominować 10 następnych blogowiczek . Oto moje najbardziej ulubione i najbardziej kreatywne :)) 
Jeszcze raz bardzo ślicznie dziękuje za wyróżnienie i gratuluję wyróżnionym.
Buziaczek :)


6 komentarzy:

 1. Dziękuję za wyróżnienie :)Z samego rana taka miła niespodzianka:))))super, pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję:)
  A o takiej hafciarce, to mogę tylko pomarzyć...też bym miała banana na twarzy, gdyby mi ją mąż kupił:)
  Pozdrawiam słonecznie:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo mi miło o serdecznie dziękuje za wyróżnienie. muszę uśmiechnąć się do męża-może tez dostanę taka maszyne jaka sprawił Ci Twój mąż .Co ja mam teraz zrobić z tym wyróżnieniem od Ciebie?

  OdpowiedzUsuń
 4. Ależ jestem zaskoczona :) baaardzo dziękuję za wyróżnienie :***

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję tak wspaniałej maszyny...ale teraz będziesz szyła i haftowała:)))Muszę pilnie obserwować co nowego powstanie:))

  OdpowiedzUsuń
 6. Dziękuje za Miłe słowa i pozdrawiam :)))

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje za ciepłe słowa :))